Etkinliklerimiz

24 KASIM 2019 ÖĞRETMENLER GÜNÜMÜZÜ COŞKUYLA KUTLADIK

Sevgili öğrencilerimizle çalışırken,  öğretmen olmanın tadını ve onurunu her gün yaşıyoruz. Ancak, yılın bir gecesinde de öğretmenlik duygularımızı öğretmen arkadaşlarımızla paylaşıyor, birlikte eğlenerek kutluyoruz.

23 Kasım 2019 Cumartesi akşamı, Öğretmenler Günümüzü kutlamak üzere Maltepe sahilindeki Cevahir Hotel’ de toplandık.

Kurucu Müdürümüz Sayın Zinet ANIK NAMA ve Yönetim Kurulu Üyemiz Sayın Kasım NAMA düzenledikleri gecede, görev ve sorumluluklarını titizlikle yerine getiren, eğitim öğretimi yalnızca meslek olarak sürdürmeyip yaşam tarzına dönüştüren AYDOS ailesine teşekkürlerini dile getirdiler. Personelimiz de on üç yıldır; girişimciliği, hakkaniyetli yöneticiliği, iyilikseverliği, sosyal sorumluluk bilinciyle yaptığı çalışmalarla Aydos Rehabilitasyon Merkezimizi kurup geliştiren Sayın Kurucu Müdürümüz Zinet ANIK NAMA’ya teşekkürlerini sundular.

Zevkle yenen leziz yemeklerin ardından, sohbetler koyulaştı, şarkılar söylendi. Hepimiz büyük bir coşku içindeydik.  Mutluluğumuz,  perçinlenen dostluklarımız gözlerimizdeki ışıkla fotoğraf ve kameralara yansıdı. “Öğretmenler Günü”müzü gece boyunca devam eden fotoğraflarımızla belgelendirdik.                   

Hep beraber sevgiyle, saygıyla nice öğretmenler günlerine…